OPINIE O INNOWACYJNOŚCI

dodano: Wtorek, 22/03/2016 11:48


Pomagamy przedsiębiorcom w uzyskaniu opinii o innowacyjności , komercjalizacji i transferu wiedzy i technologii !!!

CENTRUM INNOWACJI I SZKOLEŃ FSNT NOT W SZCZECINIE jest najstarszą w Polsce organizacją naukowo-techniczną skupiającą wybitnych inżynierów Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i współpracy ze specjalistami z szerokiego spektrum branż a także jednostek naukowo badawczych możemy zapewnić naszym Klientom skuteczną pomoc w zakresie komercjalizacji rozwiązań technicznych i organizacyjnych.

Specjalizujemy się w wydawaniu opinii o innowacyjności technologii oraz innowacyjności maszyn i urządzeń.
Jako organizacja naukowo-techniczna o zasięgu ogólnopolskim, zgodnie z wymogami Ministerstwa Gospodarki, mamy prawo do wydawania opinii o innowacyjności.
Pomagamy przedsiębiorcom w uzyskaniu opinii o innowacyjności , komercjalizacji i transferu wiedzy i technologii.
Profesjonalne opinie o innowacyjności wydane przez FSNT NOT są niekwestionowanym dowodem na innowacyjności technologii, a także na to, że inwestycja planowana przez przedsiębiorcę zakłada transfer lub zastosowanie nowoczesnej technologii.
 Pomagamy w identyfikacji innowacyjności produktowych i procesowych w projektach inwestycyjnych. Wydawane przez CIS w Szczecinie opinie o innowacyjności są niezbędnym dokumentem w konkursach o środki z funduszy europejskich. W szczególności dotyczy to środków rozdysponowywanych przez Zachodniopomorski Urząd Marszałkowski (konkursy w ramach RPO) Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, PARP/Opinie o innowacyjności stanowią niezbędny załącznik do wniosku o uzyskanie kredytu technologicznego z UE oraz dotacji inwestycyjnej z funduszy UE. Wszystkie formalności załatwiamy na miejscu .Oferujemy krótkie terminy i dogodne warunki finansowe.
FSNT NOT w Szczecinie
Centrum Innowacji i Szkoleń
adres e-mail: biuro@szczecin.enot.pl, tel. 91/433 83 05

dodano: Wtorek, 22/03/2016 11:48 przez: Paweł Prajzendanc
ostatnia aktualizacja: Wtorek, 22/03/2016 11:50